1999'dan beri arıtıyoruz

Dünyaya ihraç ediyoruz

Her alanda arıtma deneyimi

Ücretsiz kurulum ve 2 yıl garanti

Yurt içine dağılmış servis ağı

Anında filtre garantisi

Evsel Sistemler

Evinizde tezgah altında günlük 250-300 litre arası su üretimi sağlayarak suya ulaşmanızı kolaylaştıran faydalı model belgeli cihazlarımız.

DEVAMI

Endüstriyel Sistemler

Büyük ve küçük işletmeler (Fabrika, cafe, restaurant) için her türlü kapasite ve ihtiyacı karşılayabilecek endüstriyel su arıtma sistemlerimiz.

DEVAMI

Su Arıtıcı Avantajları


Son dönemlerde yaşanan kirliliklerden dolayı özellikle içme sularının arındırılması gerekmektedir. Musluklardan akan suları içilebilir hale getiren cihazlara su arıtma denmektedir. Su arıtma cihazları ve sistemleri nano teknoloji ile özel yapısı sayesinde İnsanlara hizmet ederek faydalı bir cihaz haline gelmiş ve günümzdeki yerini almıştır. Gerek ofislerde gerek evlerde kullanılan bu cihazlar özel filtre ve sistemleri sayesinde kiri ayrıştırıp faydalı olan kısmı insanlara ulaştırır.

Su arıtma sistemi olarak kullanılan cihazların asıl amacı nano teknoloji membran bir filtre sayesinde kirleri arındırarak doğal temiz bir içme suyu elde etmektir. Suyun içinde mineraller ve zararlı mikroplar bir arada bulunmaktadır. Su arıtma sistemleri bu mineral ve zararlı olan mikroorganizmaları ayrıştırarak suyu içilebilir hale getirir. Su arıtma cihazları sadece içme suyu için değil yemek pişirmek, çamaşır yıkamak, banyo yapmak için de sağlıklı sular kazandırır.

Su arıtma sistemlerinin en önemli özelliği kalitesidir. Ne kadar kaliteli olursa cihaz kullanım ömrü ve dayanıklılığı bir o kadar uzun olur. Filtrelerinin sağlam olması suyun kalitesini en iyi hale getirerek kaliteli su kullanmayı sağlamaktadır. Su arıtma cihazlarının kalitesine bağlı olarak suyun içindeki mineral ve pH dengesini yükselterek daha kaliteli ve sağlıklı hale getirirler. Su arıtma cihazlarında genel olarak sağlık açısından belgeli olması istenir ve cihazların hepsinde hemen hemen sağlık açısından tescil belgesi mevcuttur. Kalitesini işlevinin yanında birde cihazın filtreleri belirlemektedir. Bu filtreler çoğu görevi kendileri hallettikleri için kimyasal madde ile kaplı ya da sağlıksız ürünler olmamalıdır. Yapmış olduğu şey doğrudan insan vücuduna girdiği için kalitesi ve sunmuş olduğu ürün sağlıklı olmak zorundadır.

Su arıtma cihazları ve bu sistemler sularımızda bulunan kötü koku ve zararlı maddeleri yok ederek yararlı hale getirmeyi amaçlamaktadır. Bir diğer faydası olarak evde kullandığımız cihazların ömrünün uzun ve kaliteli çalışmasını sağlamaktadır. Bulaşık makinesinin içinde oluşacak olan kireç ve tortu zaman içinde her şeye işleyerek sağlığımızı tehdit eder çamaşır makinemizin içinde biriken kir ve kireç çamaşırlarımızın sert ve kötü kokar hale getirir. Tüm bunların önüne geçmek için arıtma sistemi satın almak yapılabilecek en iyi iştir. Bu temizlenmiş suyu kullandıkça sağlıklı bir cilt, temiz bulaşıklar, yumuşak çamaşırlar ve sağlıklı bir yaşam sahibi olursunuz. Saç derinizde oluşan sağlık sıkıntıları için dermatolojik olarak önerilen her zaman sağlıklı ve filtrasyon edilmiş su kullanmaktır.

Su arıtma cihazı ihtiyacınızı gidermek için piyasada birçok marka ve model cihaz karşınıza çıkmaktadır. Her marka ve modelin kendine göre iyi tarafları olduğunu düşünseniz de en iyi su arıtım cihazları sizin için sağlıklı üretim yapan ve dayanıklılığı ile kalitesi iyi olan cihazdır. Bu yüzden su arıtma cihazı seçerken fiyatından çok yaptığı işlevlere bakmak sizlere sağlıklı suyu ayağınıza kadar getirmeye yetecektir. Fiyat sistemini belirleyen kriterler olarak filtreleri dayanma süreleri olarak ilk belirleyicilerdendir.